Menu Zamknij
105a8992ca4279a32ab343fc1700f752

ROBIMY MURAL W REMBERTOWIE!

Czemu chcemy zrobic Mural w Rembertowie ? Naszym marzeniem jest spowodowanie, aby nasza dzielnica stała się piękniejsza bardziej przyjazna i nowoczesna atrakcyjna dla młodych i w związku z tym chcecie aby piękny kolorowy mural powstał na dziedzińcu Szkoła Podstawowa nr 217 im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie

Mural powstanie na dziedzińcu w miejscu, które jest uczęszczane przez dzieci na przerwach, na którym odbywają się zajęcia sportowe na świeżym powietrzu oraz wszelkie uroczystości szkolne. Chcielibyśmy ożywić i wkomponować w tę ponurą ścianę trochę koloru. Nasz wyjątkowy mural pozostanie z nami na lata i cieszyłby oczy dzieci obecnych, jak i również następnych pokoleń!

My jako stowarzyszenie mamy genialny pomysł na zmienienie tej przestrzeni. Dzięki naszej wewnętrznej pracy stworzyliście plan zagospodarowania te ściany.

Jesteśmy również w stanie zadbać o jego realizację tego projektu, ale nie dysponujemy środkami finansowymi na ten cel.

Naszym kapitałem jest nasz czas i praca, a do realizacji tego celu potrzebujemy Waszej pomocy.

Pomóż zrealizować nasz wspólny cel! Dołóż „cegiełkę” do zbiórki i zostań naszym bohaterem!

Mural w Rembertowie
Mural w Rembertowie
244802654_389439099509532_6893558406560640489_n

No i zrobilismy mural w Rembertowie 😉

Naszym marzeniem było, aby piękny i kolorowy mural powstał na dziedzińcu Szkoła Podstawowa nr 217 im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie, co się udało.

Na ten cel udało nam się pozyskać dofinansowanie z programu "Inicjatywy sąsiedzkie" od Fundacja Stocznia.

Mural znajduje się na dziedzińcu, na którym odbywają się zajęcia sportowe na świeżym powietrzu oraz wszelkie uroczystości szkolne. To miejsce, które także jest uczęszczane przez dzieci na przerwach. Chcielibyśmy ożywić i wkomponować w tę ponurą ścianę trochę koloru. Mamy nadzieje, że nasz wyjątkowy mural zostanie z nami na lata i będzie cieszył oczy obecnych dzieci, jak i również następne pokolenia.
Mamy nadzieje, że żaden wandal nie zniszczy go i zostanie w niezmiennej formie na lata.

Chciałem serdecznie podziękować Pani Dyrektor Halinie Sawickiej za zaufanie i poparcie inicjatywy, a także za pomoc w jego realizacji „Mural dla Szkoła Podstawowa nr 217 im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie”. Ten wspaniały mural nie powstałby, gdyby nie Wallart - ożywiamy ściany, to dzięki nim udało się stworzyć wspaniały projekt i wcielić go w życie, upiększając teren szkoły.

Mamy nadzieję, że to nie będzie jedyna nasza wspólna inicjatywa 😊

W naszych planach mamy jeszcze odnowienie drugiej ściany na terenie SP 217. Na portalu „Zrzutka” zaczęliśmy zbierać środki na te cele. Im więcej uda nam się zebrać środków, tym więcej uda nam się odnowić innych miejsc.