Menu Zamknij

Nowe twarze w Projekt Rembertów

Rembertowianie Pragnę przedstawić nowych członków Projekt Rembertów

Monika Garczyńska oraz Marcin Garczyński

Nowe twarze w Projekt Rembertów - Kilka słów o naszych bohaterach:

Monika Garczyńska

Moja eko pasja zaczęła się od spacerów po lesie, z nowo narodzoną córeczką, zobaczyłam ile śmieci mijam podczas każdej przechadzki. Po kilku spacerach nie wytrzymałam i zaczęłam zabierać ze sobą rękawiczki i reklamówkę! Właśnie mija 13 lat od kiedy sprzątam w lesie.
Pozytywne, jest to, że nie jestem sama. Spotykam ludzi którzy działają podobnie, przyłączam się do lokalnych grup organizujących sprzątanie, lasów, brzegów rzek i innych miejsc. Zachęcam innych do działania, wymieniamy się spostrzeżeniami i uwagami.
Pokazuję na swoim profilu FB i Instagramie te działania i wiem już, że kilku moich znajomych również zaczęło sprzątać swoje zielone okolice. Napawa mnie radością!
Wszelkie dzikie wysypiska, zanieczyszczone działki zgłaszam na Warszawa 19115. Dzięki czemu udało mi się uprzątnąć już kilka pustych działek w Rembertowie.
Nowe twarze w Projekt Rembertów
Nowe twarze w Projekt Rembertów

Marcin Garczyński

Razem z żoną od kilku lat sprzątamy rembertowskie lasy, fotografujemy miejsca i zgłaszamy na Warszawa 19115. Biorę udział w organizowanych akcjach jak np. Sprzątamy Rembertowskie Lasy i popieram takie działania. Nigdy nie jestem obojętny na to co mnie otacza, dlatego działam. Cieszę się że osób o podobnych poglądach jest co raz więcej.
Marcin jest Rembertowskim przedsiębiorca agencji reklamowej INART S.C. mieszczącej się na terenie ASzWoj przy ul. Emilii Gierczak 24 za bramą strażniczą. Jeżeli chcecie do nich dojechać nie potrzebujecie przepustki wystarczy że powiecie że jedziecie do INART.
Polecamy serdecznie, pełen profesjonalizm!

Jeżeli chcecie poznać Monikę i Marcina, będziecie mogli nas spotkać w ramach powrotu Projekt Rembertówdo akcji III Sprzątamy Rembertowskie Lasy

Podczas III Edycji planujemy zająć się lasem na Nowym Rembertowie.
18 Kwietnia 2021 r. godzina 13:00
zbiórka: na rogu ul. Bellony/Działyńczyków.
Ze swojej strony pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców Rembertowa do włączenia się do akcję oraz pragnę podziękować każdej osobie, która widząc leżące śmieci schyla się po nie i zanosi do najbliższego kosza.
Witamy na pokładzie 😄
Projekt Rembertów